betclic

Małecki: W każdym meczu walczymy o życie

Ostatnia aktualizacja: 17/10/16 18:06, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- Patrząc na przebieg całego spotkania uważam, że zasłużyliśmy dzisiaj na zwycięstwo. Szanujemy jednak punkt zdobyty w takich okolicznościach, bo niejedna drużyna straciła lub straci punkty na tym terenie - przyznał po zremisowanym spotkaniu z Lechem Poznań pomocnik krakowskiej Wisły, Patryk Małecki.

Jest to już trzeci ligowy mecz w tym sezonie, w którym Biała Gwiazda w ostatnich minutach przesądza o wyniku. - Najważniejsze jest to, że gramy do końca. Można powiedzieć, że sami sobie strzeliliśmy tę bramkę, ale nie poddaliśmy się i konsekwentnie dążyliśmy do wyrównania. Chwała chłopakom za to, że zdobyliśmy tego gola - zaznaczył "Mały" cytowany przez oficjalną stronę krakowian.

Jeden punkt zdobyty w tym starciu, nie pozwolił Wiślakom opuścić ostatniego miejsca w tabeli. Zrównał jedynie krakowską drużynę punktami z kilkoma ekipami, które być może uda się wyprzedzić w następnej kolejce. Już w piątek Biała Gwiazda przy Reymonta zagra z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. - My w każdym meczu walczymy o życie. Musimy punktować, bo bardzo tego potrzebujemy. Kolejny mecz gramy u siebie i na pewno nie będzie łatwo, ale zrobimy wszystko, by wygrać - zapewnia Małecki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21347
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
20.10.2016 / 19:54:04
Nie wiem co tu sie dzieje już w tej lidze....gdzie ci liderzy są?!