betclic

"Mam nadzieję, że Ranieri wygra mistrzostwo świata dla Włoch"

Ostatnia aktualizacja: 10/05/16 08:23, Komentarzy: 3

2
3
Fot. youtube.com

Carlo Tavecchi, prezydent Włoskiego Związku Piłki Nożnej, ma nadzieję, że Claudio Ranieri poprowadzi reprezentację Italii do mistrzostwa świata.

Władze włoskiej federacji szukają trenera, który po mistrzostwach Europy przejmie drużynę narodową z rąk Antonio Conte. Wiadomo, że nie będzie nim Ranieri, który zadeklarował, że zostanie w Leicester na kolejne sezony. Nie zraziło to jednak Tavecchio, który wierzy, że doświadczony szkoleniowiec w przyszłości osiągnie sukces z reprezentacją Włoch.

- Mam nadzieję, że Ranieri wygra mistrzostwo świata dla Italii. Nie mówię o najbliższym mundialu. Claudio ciągle jest młody. Ma jeszcze czas. Na razie życzę mu wielu sukcesów w jego drugiej sportowej ojczyźnie - mówi Tavecchio.

- Sukces Ranieriego jest wyjątkowy. To dowód na to, że eksportujemy trenerów z wielkimi kompetencjami, zaangażowaniem i poczuciem obowiązku. To cechy, które posiada Ranieri - dodaje szef włoskiej federacji.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz
Junior
Krys Zawada
Zarejestrowany od: 810 dni
Ilość komentarzy: 34
Oceny: +238
Kibicuje:
Arsenal Londyn
10.05.2016 / 12:02:41
Tak, najlepiej teraz sobie przypisywać sukces! Straszny kwas.
Junior
yahikoo
Zarejestrowany od: 463 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +162
Kibicuje:
Chelsea Londyn Juventus Turyn
10.05.2016 / 14:42:13
"Sukces Ranieriego jest wyjątkowy. To dowód na to, że eksportujemy trenerów z wielkimi kompetencjami, zaangażowaniem i poczuciem obowiązku. To cechy, które posiada Ranieri". Ten gościu podkreślił tylko, że Włosi mają dobrych trenerów. MY jako WŁOSI pewnie to chciał powiedzieć, a nie, że to Ranieri to jego zasługa. Jeżeli jest tak jak mówię to ma racje, Allegri, Ranieri, Ancelotti, Conte itp. to świetni trenerzy którzy wychowali się na włoskiej piłce :) My jako Polacy też podkreślamy np. Lewandowski jest wyjątkowym piłkarzem i to dowód na to, że możemy stworzyć wielkich piłkarzy albo, że My jako Polacy wygraliśmy mistrzostwo świata w siatkówce ;)
Junior
Krys Zawada
Zarejestrowany od: 810 dni
Ilość komentarzy: 34
Oceny: +238
Kibicuje:
Arsenal Londyn
10.05.2016 / 22:50:15
dzięki. bez ciebie życie nie miało by sensu.

Tabela

 • #
  Druzyna
  M
  Z
  +/-
  PKT
 • Grupa A

 • 1
  0
  0
  0
  0