betclic

"Mamy pomysł na mecz z Lechią Gdańsk"

Ostatnia aktualizacja: 14/07/16 19:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Bartek23ef, wikipedia

- To jasne, że my tej ligi będziemy się uczyli. Do każdego przeciwnika trzeba podejść z szacunkiem, ale z nikim nie przegramy meczu w szatni - zapewnia w rozmowie z oficjalną stroną Wisły Płock, Sławomir Rafałowicz. 

Nowy drugi trener "Nafciarzy" jest przekonany, że Lechię Gdańsk czeka ciężkie zadanie na stadionie im. Kazimierza Górskiego. 

- Na każde spotkanie wyjdziemy zmotywowani. Większość chłopaków dopiero wchodzi do ekstraklasy, tylko kilku wcześniej grało na najwyższym szczeblu. Grupa jest głodna ekstraklasy - podkreślił Rafałowicz. 

- Znamy atuty Lechii. Pierwsze trzy mecze gramy z zespołami, które mierzą w wyższe lokaty na koniec sezonu. My jednak nie rozpaczamy, z każdym trzeba zagrać. Każdy może wygrać z każdym - stwierdził drugi trener Wisły Płock. 

- Nie ma patentu i mądrości, żeby wygrywać wszystkie mecze. Mamy pomysł na mecz z Lechią, swoje przemyślenia przekażemy zawodnikom na odprawie przedmeczowej. Myślę, że obierzemy na tyle dobrą strategię, że da nam w piątek punkty - podsumował wątek Rafałowicz. 

(za wisla-plock.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela