betclic

"Mamy swoją wizję gry, którą będziemy kontynuować"

Ostatnia aktualizacja: 14/08/16 12:02, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Oby to był dobry moment, po którym będziemy wygrywać kolejne spotkania. Fajnie, że strzeliliśmy dużo goli. Kibice, którzy przyszli na mecz, na to zasłużyli – powiedział tuż po starciu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (5:0) zawodnik Pogoni Szczecin, Rafał Murawski.

Portowcy na tym etapie rozgrywek zajmują dziewiąte miejsce. W sumie na swoim koncie zgromadzili pięć punktów. W kolejnej serii gier zmierzą się na wyjeździe z Piastem Gliwice. Początek rywalizacji został zaplanowany na godzinę 18:00.

- Cały czas gramy tak samo. Mamy swoją wizję gry, staramy się wykonywać polecenia trenera. Na początku było różnie, ale jest już lepiej. Będziemy to kontynuować – stwierdził Rafał Murawski, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

– Szczęście też dopisało, ale wypracowaliśmy sobie dużo okazji. Dlatego padały gole, sytuacje były fajne, najczęściej oskrzydlające. Mieliśmy jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki, ale niestety nie udało się. Zwycięstwo jest pewne i wysokie. Oby dodało skrzydeł w następnych meczach – zaznaczył były reprezentant Polski.

– Czy 5:0, czy 1:0, to zawsze 3 punkty. Trzeba patrzeć w przyszłość. Przed nami kolejny mecz. Oby to był dobry moment, po którym będziemy wygrywać kolejne spotkania. Fajnie, że strzeliliśmy dużo goli. Kibice, którzy przyszli na mecz, na to zasłużyli – dodał doświadczony pomocnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela