betclic

Manchester City finalizuje transfer De Bruyne

Ostatnia aktualizacja: 23/08/15 18:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo/Shutterstock

Według Sky Germany Manchester City dopina ostatnie szczegóły transferu pomocnika Vfl Wolfsburg, Kevina De Bruyne. Do transakcji może dojść we wtorek.

Sky Sports donosi, że negocjacje pomiędzy angielskim a niemieckim klubem toczą się od początku zeszłego tygodnia i są już na końcowym etapie. Suma, jaką zapłaci City za Belga, wyniesie trochę ponad 50 milionów funtów.

De Bruyne pojawił się w niedzielę na sesji treningowej "Wilków", ale nie brał w niej udziału. Z zespołem ma jednak trenować w poniedziałek. Belgijski pomocnik zagrał również w ostatnim ligowym meczu z Koeln. 

Sky Sports informowało, że w ubiegłym tygodniu "The Citizens" złożyli ofertę za piłkarza wynoszącą 47 milionów funtów, ale został ona przez władze Wolfsburgu odrzucona. Wcześniej Klaus Allofs, dyrektor niemieckiej ekipy, zaprzeczył, jakoby zespół z Wysp składał oferty, a sam zawodnik stwierdził, że chce zostać w drużynie "Wilków".

Ostatnie i kolejne już doniesienia mówią, że transfer jest bardzo bliski zrealizowania, a saga transferowa powinna znaleźć swój koniec najpóźniej we wtorek.
Źródło: Sky Sports
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela