Manchester City kolejnym ćwierćfinalistą LM

Ostatnia aktualizacja: 15/03/16 22:57, Komentarzy: 6

1
6

Bezbramkowym remisem zakończył się wtorkowy mecz rewanżowy 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City i Dynamem Kijów. Jako, że w pojedynku w Kijowie podopieczni Manuela Pellegriniego zwyciężyli 3:1, to oni awansowali po raz pierwszy w historii do ćwierćfinału tej imprezy.

Spotkanie to zakończyło się pechowo dla dwóch zawodników gospodarzy: Vincenta Kompany'ego, który z powodu urazu łydki opuścił boisko już w 7. minucie, a także dla Nicolasa Otamendiego, który poobijany zszedł w 23. minucie. Na razie nie wiadomo, jak poważne są kontuzje tych graczy.

Łukasz Teodorczyk zagrał w składzie Dynama od pierwszej minuty, ale nie popisał się zbytnio. Piłkarz tylko oddał jeden słaby strzał na bramkę Joe Harta. Teodorczyk został zmieniony w 46. minucie przez Derlisa Gonzaleza.

Pojedynek stał na słabym poziomie, a szansę na zmianę wyniku zmarnował Yaya Toure, Jesus Navas czy też Oleksandr Jakowenko.