Manchester City pokonał Hull City

Ostatnia aktualizacja: 26/12/16 20:26, Komentarzy: 2

0
2

W ostatnim poniedziałkowym spotkaniu 18. kolejki angielskiej Premier League Manchester City pokonał w wyjazdowym spotkaniu 3:0 Hull City.

Kibice zgromadzeni na KCOM Stadium na pierwszą bramkę musieli czekać aż do 72. minuty. Wtedy to Yaya Toure wykorzystał "jedenastkę" podyktowaną za faul Andrewa Robertsona na Raheemie Sterlingu. Sześć minut później na tablicy wyników było już 2:0. David Silva mocnym strzałem obsłużył Kelechiego Iheanacho, a ten bez zastanowienia pokonał Davida Marshalla.

Wynik ustalił w doliczonym czasie gry piłkarz Hull City, Curtis Davies, który omyłkowo umieścił futbolówkę we własnej bramce.