Manchester City tylko zremisował z WHU, dwa gole Aguero

W ostatnim sobotnim spotkaniu 23. kolejki angielskiej Premier League Manchester City tylko zremisował z West Hamem United 2:2. Młoty dwa razy prowadziły z The Citizens, ale ostatecznie nie udało im się zdobyć trzech punktów.

Na Upton Park obejrzeliśmy dwa dublety - ekwadorskiego napastnika Ennera Valencii, który już w pierwszej minucie wpisał się na listę strzelców, a także Argentyńczyka Sergio Aguero. Snajper Man City w 9. minucie pewnie wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul Jenkinsona na nim właśnie. Kolejnego gola zdobył na dziewięć minut przed ostatnim gwizdkiem arbitra.

W ostatniej minucie obie ekipy mogły jeszcze zwyciężyć, ale żadnej z nich to się nie udało. Najpierw sytuacji nie wykorzystał Aguero, a po chwili, po dośrodkowaniu Payeta w poprzeczkę trafił Kouyate.