betclic

Manchester United kontaktował się z Mourinho?

Ostatnia aktualizacja: 22/12/15 12:25, Komentarzy: 1

0
1
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Przedstawiciele Manchesteru United kontaktowali się z Jose Mourinho kilkanaście godzin po jego zwolnieniu z Chelsea - informuje ESPN.

Pozycja Louisa van Gaala w Manchesterze United jest coraz słabsza. W miniony weekend "Czerwone Diabły" przegrały trzeci mecz z rzędu. Tym razem lepsi okazali się piłkarze z Norwich. Angielskie media spekulują, że Holender zostanie zwolniony, jeśli gra i wyniki Manchesteru United nie ulegną poprawy w ciągu dwóch-trzech meczów.

Głównym faworytem do przejęcia zespołu od van Gaala jest Jose Mourinho, który w zeszłym tygodniu został wyrzucony z Chelsea. Zdaniem ESPN przedstawiciele Manchesteru United kontaktowali się z Portugalczykiem i rozmawiali z nim na temat pracy na Old Trafford.

Agencja menedżerska reprezentująca Mourinho poinformowała, że 52-letni szkoleniowiec nie potrzebuje odpoczynku po pracy w Chelsea i jest gotowy do podjęcia nowego wyzwania. Być może byłaby nim właśnie praca w Manchesterze United, która - jak twierdzi ESPN - jest dla Portugalczyka "bardzo kusząca".
Źródło: ESPN.co.uk
Dodaj komentarz
Junior
Mathias86
Zarejestrowany od: 530 dni
Ilość komentarzy: 92
Oceny: +331
Kibicuje:
Manchester United Inter Mediolan Wisła Kraków Polska FC Barcelona
22.12.2015 / 22:33:45
Mourinho musi zostać w Premiership, bo straci cała liga na jego odejściu

Tabela