betclic

"Manchester United kupował w panice"

Ostatnia aktualizacja: 05/09/15 15:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack/Shutterstock

Carlos Quieroz w wywiadzie dla stacji ESPN ocenił obecną sytuację w Manchesterze United.

- Mam ogromny szacunek do Davida Moyesa oraz Louisa van Gaala. To wspaniali trenerzy, których podziwiam, ale sądzę, że popełnili kilka krytycznych oraz istotnych błędów przejmując klub po Alexie Fergusonie - powiedział były asystent szkockiego menedżera w United.

- W takim klubie jak Manchester United, z takimi możliwościami finansowymi, wyniki muszą pojawić się natychmiast - stwierdził Portugalczyk.

- Chcemy także oglądać i podziwiać piłkarzy. Wielkich piłkarzy jak Best, Scholes, Giggs, Keane czy Van Nistelrooy - gdzie oni teraz są? Gdzie są gwiazdy Manchesteru United - pytał się szkoleniowiec. 

- Zawsze chodziło o kreowanie zawodników. Teraz jest odwrotnie. Niektórzy z graczy, którzy przyszli jak Falcao czy Di Maria, siedzieli nawet na ławce rezerwowych. Widziałem Di Marię w kilku spotkaniach i wyglądał tak, jakby nigdy nie grał w piłkę - przyznał.

- Manchester kupuje w panice. Najpierw musisz się przygotować i potem podejmować decyzje. Wciąż możesz popełniać błędy, ale my nigdy nie robiliśmy panicznych ruchów, kiedy kupowaliśmy piłkarzy - oceniła na koniec.
Źródło: ESPN
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!