betclic

"Manchester United musi kupić napastnika"

Ostatnia aktualizacja: 31/08/15 13:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. André Zahn, wikicommons

Były gwiazdor Manchesteru United, Gary Neville uważa, że "Czerwone Diabły" potrzebują dodatkowego napastnika. Przyznał, że będzie zdumiony, jeśli do transferu nie dojdzie jeszcze przed zamknięciem obecnego okienka.

- Manchester United musi strzelać gole. Będę bardzo zaskoczony, jeśli w ciągu najbliższych 48 godzin do drużyny nie dołączy żaden nowy napastnik. Oni muszą zacząć tworzyć więcej dogodnych sytuacji, teraz nie mają wystarczającej przewagi nad pozostałymi klubami
- powiedział Gary Neville cytowany przez "Mirror".

- Owszem, mają przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przekłada się ona na dominację w całym meczu. Najpierw trzeba zacząć wygrywać, dopiero później można skupić się na reszcie. Coś musi się zmienić - dodał.

- W tym momencie wszystko wskazuje na to, że nic się nie stanie i drużyna pozostanie dokładnie w tym miejscu. Oczywiście, że jest lepsza niż w ubiegłym sezonie i lepiej zachowuje się w defensywie. Pokazała większą klasę niż rok temu, ale czegoś jeszcze jej brakuje - zaznaczył.

Anglik podkreślił również, że w zespole powinien pozostać hiszpański golkiper, David de Gea. Winą za niedzielną porażkę ze Swansea City (1:2) obarczył pozyskanego w lipcu Sergio Romero.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela