betclic

"Manchester United musi zachować spokój"

Ostatnia aktualizacja: 24/01/16 15:43, Komentarzy: 1

0
1
Fot. kayintveen/Shutterstock

David Gill, były dyrektor generalny Manchesteru United, stwierdził, że zarząd klubu musi w tej chwili zachować spokój, nawet jeśli wyniki zespołu w tym sezonie nie są zadowalające.

- Oczywiście wszyscy oczekiwaliśmy, że wyniki będą lepsze i każdy jest z tego powodu rozczarowany. Póki co jest to sezon poniżej oczekiwań, ale wiem, że każdy, począwszy od właściciela klubu po Louisa van Gaala i jego drużynę, pracuje niezwykle ciężko, żeby tę sytuację zmienić - podkreślił Anglik cytowany przez ESPN.

- Nie jest łatwo, lecz musimy trzymać się razem. Ważne jest, żeby trzymać się tego, co uważasz za słuszne i co może odmienić losy zespołu - stwierdził.

Louis van Gaal oraz jego podopieczni w trakcie spotkania z Southampton zostali wygwizdani przez kibiców zgromadzonych na Old Trafford. - Nikt tego nie lubi. Jako fani, a jednocześnie dyrektorzy klubu, nie lubimy, kiedy się na nas gwiżdże, pragniemy dopingu. Mimo wszystko sądzę, że musimy zachować spokój - powiedział David Gill.

Były dyrektor generalny "Czerwonych Diabłów" nie uważa również, że obecna sytuacja drużyny przerasta holenderskiego trenera. - On prowadził najlepsze ekipy w Niemczech, Holandii i Hiszpanii. Nie znalazł się tam w równie trudnej sytuacji, ale każdy po prostu widzi, jak konkurencyjny jest angielski futbol - zaznaczył.
Źródło: espn.co.uk
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
suchy1149
Zarejestrowany od: 1707 dni
Ilość komentarzy: 1801
Oceny: +8380
Kibicuje:
Arsenal Londyn AC Milan Polska Real Madryt
24.01.2016 / 19:04:40
Bramki Bramki i jeszcze raz bramki . Przed sezonem wydali ponad 100 baniek na zawodników którzy maj je zapewnić w przyszłości . Zapomnieli o tym że teraz też trzeba strzelać powinni kupić kogoś kto zagwarantuje bramki w PL i wcale nie musieli by na to wydawać fortuny było wiadomo że Austin bedzie strzelał i już w pierwszym meczu zapewnił klubowi trzy punkty .

Tabela