Manchester United zdeklasował mistrza Anglii! Premierowy gol Paula Pogby [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 24/09/16 15:22, Komentarzy: 25

0
25

Manchester United rozbił na Old Trafford Leicester City 4:1. Swoją pierwszą bramkę w barwach "Czerwonych Diabłów" zdobył najdroższy piłkarz świata, Paul Pogba.

Wynik spotkania otworzył w 22 minucie Chris Smalling. Angielski defensor wykorzystał dośrodkowanie Daleya Blinda z rzutu rożnego, pokonując bramkarza "Lisów" uderzeniem głową.

Kolejne trzy bramki gospodarze zdobyli w ciągu zaledwie pięciu minut, między 37 a 42 minutą. Najpierw na listę strzelców wpisał się Juan Mata, wykańczając świetną trójkową akcję pewnym uderzeniem z czternastego metra.

Na 3:0 podwyższył Marcus Rashford. Anglik dołożył tylko nogę po dośrodkowaniu Juana Maty. Strzelanie w pierwszej połowie zakończył Paul Pogba. Francuski gwiazdor nie dał szans golkiperowi, strzelając głową z szóstego metra. To jego pierwsze trafienie w barwach Manchesteru United.

W drugiej odsłonie zobaczyliśmy już tylko jedną bramkę. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Demarai Grey, pięknie przymierzając tuż zza pola karnego.

Manchester United ostatecznie pokonał Leicester City aż 4:1. "Czerwone Diabły" w tej chwili zajmują trzecie miejsce z dwunastoma punktami na koncie. W przyszłej kolejce zmierzą się u siebie ze Stoke City. Mistrzowie Anglii z kolei mają siedem punktów i plasują się na dwunastej pozycji. W przyszłej kolejce zagrają na własnym stadionie z Southamptonem.