betclic

Mancini: Bayern jest jak Inter

Ostatnia aktualizacja: 20/07/15 17:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Paul Blank, wikipedia

Szkoleniowiec Interu Mediolan, Roberto Mancini przyznał na konferencji prasowej, iż ma on ogromną nadzieję, że jego podopieczni bardzo dobrze zaprezentują się podczas meczu kontrolnego z Bayernem Monachium.

Dla Nerazzurrich starcie z Bawarczykami będzie trzecim sparingiem przed sezonem 2015/2016. Dwa poprzednie zakończyły się zwycięstwami. Najpierw włoska ekipa pokonała Stuttgarter Kickers (4:3), a następnie okazała się lepsza od Carpi FC (4:2).

- Bayern Monachium jest jak Inter Mediolan, to dwie bardzo poważne drużyny - stwierdził doświadczony Włoch, cytowany przez "Football Italia". - Mam ogromną nadzieję, że we wtorek będziemy przede wszystkim świadkami świetnego meczu - kontynuował.

- W tej chwili Bayern Monachium ma nad nami przewagę w zakresie przygotowania. Rozpoczęli oni bowiem treningi dwadzieścia dni wcześniej niż my. Mimo tego chcemy pokazać się z jak najlepszej strony - stwierdził.

- Poziom naszego zespołu podniósł się zdecydowanie. Wydaje mi się, że nowi zawodnicy posiadają na tyle umiejętności, aby klub znów mógł walczyć o Scudetto - dodał.

Nie wiadomo jednak, czy o mistrzostwo będzie walczyć ta sama kadra, którą obecnie dysponuje włoski szkoleniowiec. "Nerrazurri" muszą zacząć sprzedawać zawodników, by zmieścić się w granicach wyznaczanych przez zasady Finansowego Fair Play. Na sprzedaż wystawiono takich piłkarzy, jak Vidić, Shaqiri czy Santon. O zawirowaniach budżetowych mediolańskiego klubu mogłaby też coś powiedzieć warszawska Legia, która od dłuższego czasu próbuje sfinalizować transakcję sprzedaży Ondreja Dudy własnie do Interu. 
Źródło: asinfo./własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela