betclic

Mancini: Wciąż szukam wzmocnień

Ostatnia aktualizacja: 03/08/15 13:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. thelefty/Shutterstock

Szkoleniowiec Interu Mediolan, Roberto Mancini przyznał, iż wciąż poszukuje on zawodnika, który mógłby wzmocnić lewą stronę bloku defensywnego. Zaznaczył jednak, iż klub nie planuje sprzedaży Gary'ego Medela.

Na chwilę obecną przygotowania do nowego sezonu nie idą zgodnie z założeniami opiekuna mediolańskiego zespołu. "Nerazzurri" rozegrali jak do tej cztery spotkania kontrolne z wymagającymi przeciwnikami i we wszystkich musieli uznań wyższość rywala. 

Inter Mediolan, który marzy o powrocie do Ligi Mistrzów, przegrał w nich odpowiednio z Bayernem Monachium (0:1), AC Milan (0:1), Realem Madryt (0:3) oraz Galatasaray Stambuł (0:1).

- Potrzebujemy w tym momencie zawodnika, który może grać na lewej obronie. Nie wykluczam jednak także innych transferów – przyznał Włoch, cytowany przez "La Gazzetta dello Sport".

- Na tę chwilę nie mamy zbyt dużego wyboru. Od czasu do czasu na tej pozycji może zagrać Felipe Melo. Nie pozbędziemy się co prawda Gary'ego Medela, ale już Yuto Nagatomo będzie musiał szukać sobie nowego miejsca pracy – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela