betclic

Manquillo: Nie mogłem doczekać się powrotu na Wyspy Brytyjskie

Ostatnia aktualizacja: 07/09/16 19:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. chrisdorney/Shutterstock

Mój powrót do Premier League nie wywołuje u mnie jakiejś dodatkowej presji. Szczerze mówiąc, nie mogłem doczekać się powrotu na Wyspy Brytyjskie – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie nowy zawodnik Sunderlandu, Javier Manquillo.

22-letni hiszpański obrońca trafił do ekipy Czarnych Kotów na zasadzie rocznego wypożyczenia z Atletico Madryt. Jak do tej pory w drużynie Davida Moyesa rozegrał jeden mecz przeciwko Southampton. Na placu gry przebywał od pierwszej do ostatniej minuty. 

W ostatnim sezonie rozegrałem ponad czterdzieści meczów na najwyższym poziomie. Nie da się ukryć, że dzięki temu zyskałem dodatkowe doświadczenie. Na pewno jestem dojrzalszym zawodnikiem – powiedział hiszpański defensor, cytowany przez "Liverpool Echo".

Mój powrót do Premier League nie wywołuje u mnie jakiejś dodatkowej presji. Szczerze mówiąc, nie mogłem doczekać się powrotu na Wyspy Brytyjskie – zaznaczył były gracz Liverpoolu. W barwach The Reds zaliczył dziewiętnaście meczów. 

W Sunderlandzie czuję się naprawdę dobrze. Jak do tej pory moja aklimatyzacja przebiega bez większych komplikacji. Dodatkowo muszę zaznaczyć, że projekt klubu na następne lata wygląda naprawdę imponująco – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!