betclic

Manu wypożyczony do Go Ahead Eagles

Ostatnia aktualizacja: 01/01/17 10:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. http://www.seagulls.co.uk/

Brighton & Hove Albion poinformowało za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że z klubu wypożyczony zostanie Elvis Manu. Najbliższe pół roku 23-latek spędzi w Go Ahead Eagles.

Holender miał trudności z wywalczeniem sobie miejsca w podstawowym składzie "The Seagulls", więc decyzja o zmianie klubu wydaje się być uzasadniona. - Forma naszych napastników spowodowała, że Elvis nie dostawał zbyt dużo szans na grę - powiedział menadżer angielskiego klubu Chris Hughton.

- Ciężko pracował na treningach i walczył o miejsce w drużynie, ale nia miał ku temu wielu okazji. Wypożyczenie jest korzystnym rozwiązaniem dla obu stron - dodał.

- Dzięki temu będzie mógł liczyć na regularne występy, co wpłynie na niego pozytywnie. Życzę mu wszystkiego dobrego i udanego powrotu na holenderskie boiska - zakończył.

Elvis Manu jest wychowankiem Feyenoordu Rotterdam. W trakcie swojej kariery grał także w takich klubach jak: Excelsior Rotterdam, SC Cambuur-Leeuwarden i Huddersfield Town. Do Brighton & Hove Albion trafił w 2015 roku. Od tego czasu zagrał w jego barwach łącznie 14 spotkań, w których zdobył dwie bramki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela