betclic

Marcelino: Nie czuję smutku. Daliśmy z siebie wszystko

Ostatnia aktualizacja: 06/05/16 09:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. youtube

Szkoleniowiec Villarreal CF Marcelino Garcia Torral nie miał większych pretensji pod adresem swoich podopiecznych po przegranej 0:3 na Anfield Road w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Ligi Europy.

"Submarinos" nie obronili w ten sposób skromnej zaliczki z pierwszego meczu na Madrigal (1:0) i zostali wyeliminowani z występu w finale w Bazylei.

- Zrobiliśmy wszystko co mogliśmy. Walczyliśmy z doskonałym rywalem i trzeba mu teraz pogratulować i życzyć szczęścia w finale - przyznał Marcelino Garcia Torral w rozmowie z dziennik "AS".

- Rozpoczęliśmy bardzo dobrze ten mecz. Stworzyliśmy nawet dwie bardzo dobre okazje przed stratą gola. Żeby zagrać w finale trzeba jednak mieć trochę szczęścia i nam go zabrakło - stwierdził opiekun "Submarinos".

- Muszę podziękować swoim piłkarzom za cały wysiłek, jaki włożyli w to spotkanie. Walczyli najlepiej jak mogli i jestem im za to wdzięczny. Liverpool FC był lepszy. To wielki zespół - przyznał z klasą kandydat na przyszłego selekcjonera Hiszpanii.

- Nie czuję smutku, bo daliśmy z siebie wszystko. Trzeba patrzyć w przyszłość. Będziemy jeszcze w kwalifikacjach walczyć o Ligę Mistrzów i postaramy się wynagrodzić naszym kibicom za ogromne wsparcie, które nam okazywali - podsumował Marcelino Garcia Torral.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!