betclic

Marcin Brosz: Próbujemy nowych rozwiązań

Ostatnia aktualizacja: 06/10/16 14:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Ciągle wprowadzamy nowych zawodników, próbujemy nowych rozwiązań. Na tym właśnie polega stopniowe budowanie zespołu – przyznał w swoim ostatnim wywiadzie trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

Trójkolorowi po 11. kolejkach pierwszej ligi zajmują w tabeli dziesiąte miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie piętnaście punktów. W tym momencie nad strefą spadkową mają sześć "oczek" przewagi.

– Ciągle wprowadzamy nowych zawodników, próbujemy nowych rozwiązań. Na tym właśnie polega stopniowe budowanie zespołu. Nadchodzi jednak czas, gdy skład będzie musiał zostać w miarę możliwości ustabilizowany
– powiedział Marcin Brosz, cytowany przez "gornikzabrze.pl".

– Grupa meczowa koncentrowała się na treningu regeneracyjnym, pozostali na typowo siłowych elementach gry. Wkrótce zaczynamy ćwiczenia, w które będziemy już włączać taktykę pod kątem meczu z Chojniczanką – zaznaczył.

– Czeka nas trudny mecz. To drużyna z czołówki tabeli z bardzo dobrymi zawodnikami w składzie. Poziom, który prezentują nie odbiega od tego, który jest domeną klubów Ekstraklasy – podsumował były szkoleniowiec Piasta Gliwice.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela