betclic

Marcin Kaczmarek: Jesteśmy w trudnym momencie

Ostatnia aktualizacja: 05/11/16 10:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Trener Wisły Płock Marcin Kaczmarek miał sporo zastrzeżeń pod adresem swoich podopiecznych za bezbramkowy remis z Arką Gdynia na otwarcie zmagań 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Beniaminek z Mazowsza po tym czwartym podziale punktów z rywalami w tym sezonie znajduje się na dwunastym miejscu w tabeli.

- Kolejny meczu u siebie, w którym stwarzamy bardzo dużo sytuacji, ale nie potrafimy ich wykorzystać i zostajemy tylko z jedynym punktem. To może niepokoić, bo lepsze sytuacje, od tych które mieliśmy, ciężko sobie wyobrazić - stwierdził Kaczmarek dla oficjalnej strony Arki.

- Zastanawiałbym się nad przyczynami remisu czy porażki, gdybyśmy grali gorzej od przeciwnika, odstawali, czy gdyby przeciwnik stworzył sobie więcej sytuacji. Tak nie było, tak nie było też wcześniej w meczu z Górnikiem Łęczna. Zawiodła skuteczność - podkreślił opiekun popularnych "Nafciarzy".

- Jesteśmy w trudnym momencie, bo nie potrafimy wygrać szóstego meczu pod rząd. Trudno teraz coś konstruktywnego powiedzieć, bo nie można zarzucić zawodnikom zaangażowania, pomysłu na grę czy kreowania sytuacji. Teraz dwa tygodnie przerwy, mamy czas na analizę i warto byśmy porozmawiali w klubie na pewne tematy, bo trzeba to zrobić - podsumował Kaczmarek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela