betclic

Marcin Kamiński: Czujemy się silniejsi

Ostatnia aktualizacja: 26/11/15 11:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Lech Poznań zagra z CF Os Belenenses w najbliższym spotkaniu Ligi Europy. Obrońca "Kolejorza", Marcin Kamiński przyznał, że jego zespół zrobi wszystko, żeby zakończyć ten pojedynek zwycięsko.

- Chcemy zdobyć trzy punkty, żeby ostatni mecz decydował o wyjściu z grupy. Wszystko jest w naszych nogach. Bylibyśmy zawiedzeni, gdybyśmy w tej sytuacji zaprzepaścili wszystko. Za długo na to czekaliśmy, za dużo kosztowało nas wszystko przez trzy lata, by w tej grupie się znaleźć, więc ciężko, abyśmy teraz przeszli obok meczu - powiedział 23-letni zawodnik cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- W pierwszym meczu przeciwnicy pokazali, że mają kilku graczy doświadczonych, którzy grali w większych klubach i to było widać. Z drugiej strony wiemy, że to nie jest zespół doświadczony w pucharach, ale na pewno musimy się dobrze przeciwko nim ustawić - dodał.

- Wiemy, że nasza sytuacja idzie w dobrym kierunku, czujemy się silniejsi. Dochodziły sygnały, że rywale są w słabszej dyspozycji, ale musimy się skupić na sobie, bo to jest klucz do sukcesu. Ważne jest to, że chcemy wygrać - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!