betclic

Marcin Pietrowski: Remis był sprawiedliwy

Ostatnia aktualizacja: 03/08/16 08:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Niczym nas Korona w swojej grze nie zaskoczyła. Spodziewaliśmy się, że będzie stanowić kolektyw z tylu i że będzie wyczekiwać swojej szansy – stwierdził tuż po wyjazdowym remisie z Koroną Kielce (1:1) zawodnik Piasta Gliwice, Marcin Pietrowski.

Niebiesko-czerwoni po 3. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli dziewiąte miejsce. Jak do tej pory podopieczni Jiri Necka zgromadzili na swoim koncie cztery punkty. Do liderującego Zagłębia Lubin tracą pięć "oczek".

– Podział punktów uważam za sprawiedliwy, a spotkanie za wyrównane. W przebiegu meczu wyglądało to tak, że obie drużyny podchodziły pod pole karne, ale znowu z sytuacjami nie było już tak kolorowo – powiedział 28-latek, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

– Z kolei w środku pola dochodziło do wielu walk, było dużo piłek w powietrzu. Oceniłbym grę obu zespołów jako agresywne. Szkoda, że ten wynik się nie utrzymał i gospodarze szybko doprowadzili do bramki wyrównującej. Myślę, że gol padł przez utratę koncentracji – zaznaczył.

– Niczym nas Korona w swojej grze nie zaskoczyła. Spodziewaliśmy się, że będzie stanowić kolektyw z tylu i że będzie wyczekiwać swojej szansy i w końcu, że to my będziemy w większym posiadaniu piłki - i tak też ten mecz wyglądał
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela