betclic

Marco Paixao: Lechia była najbardziej konkretna

Ostatnia aktualizacja: 13/01/16 21:36, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Trybex / Shutterstock.com

- Zdaję sobie sprawę z oczekiwań, jakie są mi stawiane. Wiem, że wszyscy spodziewają się, że będę strzelał dużo bramek i po to tu przyszedłem – mówi nowy napastnik Lechii Gdańsk Marco Paixao w rozmowie z oficjalną stroną gdańszczan.

- Lechia w rozmowach ze mną była najbardziej konkretna. Miałem propozycje z innych klubów, ale czułem, że w Gdańsku chcą mnie najbardziej, dlatego zdecydowałem się przyjąć ofertę Lechii – przyznał Paixao, który w środę spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej. – Wizja rozwoju klubu, potencjał zawodników jaki jest w Lechii, a także rozmowy z prezesem i trenerami przekonały mnie do tego, by podpisać kontrakt z Biało-Zielonymi – dodał nowy napastnik Lechii.

Paixao w gdańskiej drużynie spotkał dawnego kolegę ze Śląska Wrocław, Sebastiana Milę. Obaj grali w drużynie z Wrocławia w sezonie 2013/2014 oraz pierwszej połowie sezonu 2014/2015.

- Okres gry z Sebastianem w Śląsku był dla mnie bardzo udany i mam nadzieję, że w Gdańsku będzie podobnie. Fajnie być w zespole z takim zawodnikiem, który jest świetnym piłkarzem i jest ważną postacią nie tylko dla Lechii, ale także dla Polski – podkreślił zadowolony piłkarz.

Zapytany o atmosferę na Stadionie Energa Gdańsk Marco powiedział:
- Miałem okazję raz grać na tym stadionie. Atmosfera, jaką stworzyli wspólnie kibice Lechii i Śląska była niesamowita. Tego się nie da opisać słowami. Myślę, że kibice na całym świecie powinni się uczyć od Biało-Zielonych fanów.

- Zdaję sobie sprawę z oczekiwań, jakie są mi stawiane. Wiem, że wszyscy spodziewają się, że będę strzelał dużo bramek i po to tutaj przyszedłem. Muszę dobrze przepracować okres przygotowawczy, by na starcie rundy wiosennej być w jak najlepszej formie i jak najczęściej trafiać do siatki rywali – zakończył swoją wypowiedź Paixao.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1393 dni
Ilość komentarzy: 8256
Oceny: -8503
14.01.2016 / 00:14:41
Niewypal gorszego sortu.