betclic

Marco Paixao: W Ekstraklasie nie ma łatwych spotkań

Ostatnia aktualizacja: 25/11/16 18:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

W zespole panuje zdrowa rywalizacja. Najważniejsza jest drużyna i jej wyniki, a nie indywidualne osiągnięcia – powiedział ostatnio portugalski napastnik Lechii Gdańsk, Marco Paixao. 

Biało-Zieloni po 16. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli pierwsze miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie trzydzieści trzy punkty. Nad drugą w tym momencie Jagiellonią Białystok mają trzy "oczka" przewagi.

- W Ekstraklasie nie ma łatwych spotkań. Często drużyny, które tu przyjeżdżają rozgrywają przeciwko nam najlepsze mecze w sezonie. Tak było w ostatnich dwóch kolejkach. Zobaczymy jak będzie tym razem. Atmosfera w drużynie jest świetna i wspólnie ciężko pracujemy na zwycięstwa – stwierdził Marco Paixao, cytowany przez "lechia.pl".

W zespole panuje zdrowa rywalizacja. Najważniejsza jest drużyna i jej wyniki, a nie indywidualne osiągnięcia. Gole strzelam nie tylko ja, Flavio czy Kuśwa, ale także Sławek Peszko, Milos Krasić, czy inni zawodnicy – zaznaczył.

Oczywiście mój dorobek powinien być wyższy. Powinienem strzelić więcej bramek, ale wierzę, że zdobędę jeszcze kilka w ostatnich kolejkach w tym roku. Najważniejsze, że wygrywamy. Jeśli do tego jeszcze będę zdobywał bramki, to będzie jeszcze lepiej – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela