betclic

Marco Paixao wraca do zdrowia

Ostatnia aktualizacja: 05/05/16 09:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com (piłkarz jeszcze w barwach Śląska)

– Z moją nogą jest już znacznie lepiej. Właściwie wszystkie lekarskie diagnozy są pomyślne i czeka mnie jeszcze tylko jedna wizyta kontrolna. Być może od poniedziałku zacznę już biegać. Wątpliwe jest jednak, bym w tym sezonie pomógł jeszcze drużynie na boisku – mówi Marco Paixao, napastnik Lechii Gdańsk, cytowany przez oficjalną stronę klubu. 

Piłkarz został zakontraktowany przez Lechię w styczniu, następnie poleciał z zespołem na zgrupowanie do Turcji. Tam niestety zaczął doskwierać mu dawny uraz i Portugalczyk wrócił do Polski, gdzie został poddany zabiegowi w Rehasport Clinic. 

Wrócił jednak na boisko i rozegrał tej wiosny 3 mecze w naszej ekstraklasie. Niestety, później znów dała o sobie znać kontuzja. Marco Paixao rozpoczął rehablitację, która w tej chwili zmierza do szczęśliwego końca. – Czuję się znacznie lepiej, czeka mnie jeszcze jedna wizyta na lekarskiej kontroli, po czym rozpocznę treningi biegowe. Wątpliwe jest co prawda, że pomogę jeszcze w tym sezonie drużynie na boisku, lecz cały czas będę pracował nad poprawą formy, nawet podczas urlopu. Wrócę mocniejszy i do nowego sezonu będę mógł przygotowywać się bez przeszkód. Liczę, że końcówka rozgrywek okaże się udana dla Lechii, czego owocem będzie miejsce w ścisłej czołówce tabeli – powiedział Paixao. 
Źródło: lechia.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela