betclic

Marinović: Legia nie zaskoczyła nas w żaden sposób

Ostatnia aktualizacja: 20/07/16 09:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Legia jest lepszą drużyną niż my, ale myślę, że zagraliśmy dobre spotkanie. Gratuluję rywalowi i życzę powodzenia w kolejnej rundzie eliminacji - powiedział po meczu z Wojskowymi trener Zrinjskiego Mostar, Vinko Marinović.

- Przyjechaliśmy tutaj, licząc na dobry wynik i na to, że zagramy tak jak w drugiej połowie w Mostarze. Na początku nam się to udawało, ale przed przerwą Legia strzeliła na 1:0. Nie zdołaliśmy wyrównać, mimo że mieliśmy swoją szansę. Legia jest oczywiście lepszą drużyną niż my, ale myślę, że zagraliśmy dobre spotkanie. Gratuluję rywalowi przejścia do III rundy i życzę mu powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek - wyznał szkoleniowiec cytowany przez oficjalną witrynę mistrzów Polski.

- Legia nie zaskoczyła mnie w żaden sposób. Jedyną wątpliwość w składzie stanowił Pazdan, nie byliśmy pewni, czy wystąpi w tym meczu. Swoją klasę pokazał Nikolić, ale to również nie było dla nas zaskoczenie - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
scorpionPL
Zarejestrowany od: 381 dni
Ilość komentarzy: 442
Oceny: +4337
Kibicuje:
Manchester United PSG Borussia Dortmund AS Roma Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt
20.07.2016 / 10:37:04
To Mostar zaskoczył Legię swoją odważną grą, pressingiem, walką i bramkowymi akcjami. Trener Zrinjskiego może być dumny ze swoich podopiecznych.