Mario Balotelli strzela dwa gole w debiucie w Ligue 1! [VIDEO]

YiAN Kourt/Shutterstock
Piłkarze OGC Nice wygrali u siebie z Olympique Marsylia 3:2 (1:1) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 4. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Allianz Riviera dwie bramki dla gospodarzy zdobył Mario Balotelli. Pierwszy raz wpisał się na listę strzelców w siódmej minucie, skutecznie egzekwując rzut karny. Drugi raz bramkarza rywali pokonał uderzeniem głową w 78 minucie.

Między trafieniami włoskiego napastnika skutecznie do bramki miejscowych przymierzyli Florian Thauvin i Bafetimbi Gomis.

Zwycięskiego gola w derbach Prowansji strzelił dwie minuty przed końcem Wylan Cyprien.

Niepokonani dotąd "Les Aiglons" po takim rozstrzygnięciu przesunęli się na drugie miejsce w tabeli. "Les Phoceens" natomiast doznali drugiej porażki i są na czternastej pozycji w klasyfikacji.