betclic

Mariusz Rumak: Nie jestem zadowolony z wyniku

Ostatnia aktualizacja: 20/03/16 11:06, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Roger Gorączniak, wikicommons

– Nie jestem zadowolony z wyniku. Nie chcę odnosić się personalnie do zawodników. Razem zremisowaliśmy i każdy, łącznie ze mną, ponosi za to odpowiedzialność – powiedział na konferencji prasowej po meczu z Ruchem Chorzów szkoleniowiec Śląska Wrocław, Mariusz Rumak.

– To taki mecz na remis. Ruch miał swoje okazje, my też. Wynik jest sprawiedliwy, tym bardziej że graliśmy na bardzo trudnym boisku, które uniemożliwiało ładną grę. Przed nami sporo pracy i fajnie, że mamy na to dwa tygodnie
– przyznał były trener Lecha Poznań, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

– Wszyscy chcieliśmy wygrać, ale z pokorą podchodzimy do końcowego rezultatu. Ruch to dobry zespół. Atmosfera w szatni jest jak po przegranym meczu, ale to znaczy, że jesteśmy ambitni. Przed nami praca i nadzieja, że za dwa tygodnie będzie lepiej
– kontynuował.

– Popełniliśmy dużo błędów technicznych. Mieliśmy bardzo dużo strat, a to napędzało rywali. Zmiany, które później wprowadziłem były ofensywne. I Ostrowski i Kaczmarek wzmocnili siłę ataku. Jedynie Pawelca musiałem zdjęć z boiska, bo miał na koncie żółty kartonik, a grał na bardzo szybkiego rywala – zaznaczył.

– Nie jestem zadowolony z wyniku. Nie chcę odnosić się personalnie do zawodników. Razem zremisowaliśmy i każdy, łącznie ze mną, ponosi za to odpowiedzialność. Mam dobrych zawodników, ale oni muszą lepiej poruszać się na boisku. Tu nas czeka sporo pracy – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
adamnow2000
Zarejestrowany od: 453 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +58
Kibicuje:
AC Milan Lech Poznań
20.03.2016 / 12:15:32
Uważam, że Mariusz Rumak to dobry trener jak na polskie realia, młody a jednocześnie już ze sporym doświadczeniem, jest dobrą osoba żeby podnieść Śląska.

Tabela