betclic

Mariusz Rumak odszedł z Zawiszy

Ostatnia aktualizacja: 08/09/15 11:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Mariusz Rumak nie jest już szkoleniowcem Zawiszy Bydgoszcz. 38-latek rozwiązał bowiem za porozumieniem stron swój kontrakt z pierwszoligowym zespołem – poinformowała oficjalna strona internetowa klubu z zaplecza Ekstraklasy.

W ekipie niebiesko-czarnych młody trener pracował od 1 września 2014 roku. W sumie bydgoską drużynę prowadził w 39 meczach, w których zaliczył trzynaście zwycięstw oraz dziesięć remisów. W poprzednim sezonie spadł z nią z najwyższej klasy rozgrywkowej.

W bieżącej kampanii ligowej Zawisza Bydgoszcz po siedmiu rozegranych spotkaniach na drugim szczeblu rozgrywkowym plasuje się na piątym miejscu z dorobkiem jedenastu punktów. Do prowadzącego na chwilę obecną Chrobrego Głogów jednokrotny zdobywca krajowego pucharu traci trzy "oczka".

Zanim Mariusz Rumak, który według najnowszych informacji sam zrezygnował z prowadzenia Zawiszy, podjął pracę w zespole z kujawsko-pomorskiego trenował przez dwa lata Lecha Poznań, z którym zdobył między innymi wicemistrzostwo Polski (w sezonie 2012/2013).
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela