betclic

Mariusz Rumak: Śląsk to zespół, który się formuje

Ostatnia aktualizacja: 15/09/16 13:43, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

– Widziałem wśród piłkarzy dużą złość po meczu i chęć zagrania szybko kolejnego spotkania. Wiemy jakie problemy się pojawiły, jesteśmy tego świadomi – powiedział na konferencji prasowej przed starciem z Jagiellonią Białystok szkoleniowiec Śląska Wrocław, Mariusz Rumak.

Zielono-biało-czerwoni po 8. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli dziesiąte miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dziesięć punktów. Do liderującej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie sześć "oczek".

– Stać nas na to, żebyśmy mogli wrócić do konsekwencji w ustawieniu. Jeżeli to zrobimy, mamy duże szanse na punkty w piątek, mimo że przyjeżdża lider – przyznał były opiekun Lecha Poznań, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

– Widziałem wśród piłkarzy dużą złość po meczu i chęć zagrania szybko kolejnego spotkania. Wiemy jakie problemy się pojawiły, jesteśmy tego świadomi. Mamy dwa treningi, jesteśmy dobrym zespołem, sport pisze różne scenariusze i nie możemy zagwarantować, że wygramy, ale możemy zagwarantować, że zrobimy wszystko co w naszej mocy
– kontynuował.

– Śląsk to zespół, który się formuje. My eksperymentujemy, grając co cztery dni ważne spotkania. Szukamy optymalnych rozwiązań. Od trzech tygodni mamy pełną kadrę i teraz musimy tą kadrę poukładać. W ostatnim meczu z Ruchem zmiany dały dobry impuls, ale nie mamy gwarancji, że w kolejnych spotkaniach będzie tak samo. To trochę stąpanie po cienkim lodzie
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 7184
Oceny: +20346
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.09.2016 / 06:37:30
Psyyyyyt........remis.

Tabela