betclic

Mariusz Stępiński: Nie mamy nic do stracenia

Ostatnia aktualizacja: 13/04/16 16:39, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Napastnik Ruchu Chorzów, Mariusz Stępiński, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jego drużyna nie spocznie na laurach i zamierza walczyć o jak najlepsze miejsce na zakończenie rozgrywek Ekstraklasy.

W najbliższej ligowej kolejce podopieczni Waldemara Fornalika zmierzą się z Pogonią Szczecin. - Robimy wszystko, by wygrać. To, że jesteśmy w grupie mistrzowskiej napędza nas do tego, by dalej punktować, osiągnąć jakiś sukces. Nie mamy nic do stracenia, więc będziemy grać na większym luzie. Oczywiście chcemy wrócić na zwycięską ścieżkę i zdobyć trzy punkty - powiedział 20-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Na pewno coś w tym było, że presja zdobycia punktu na nas ciążyła, ale nie można się tym zasłaniać, bo presja w piłce nożnej jest czymś normalnym. Teraz jesteśmy w ósemce, ale nie zadowalamy się tym. Zarówno ja, jak i cała drużyna chcemy walczyć o jak najwięcej punktów i jak najwyższe miejsce w tabeli - dodał.

- W ostatnim meczu nie udało mi się zagrać, teraz chcę wrócić z przytupem, zdobyć kolejną bramkę, ale tym razem zwycięską, bo już dawno nie strzeliłem gola, który dał by nam punkty - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
GerAri
Zarejestrowany od: 698 dni
Ilość komentarzy: 1062
Oceny: +8239
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium Widzew Łódź Polska FC Barcelona Warta Sieradz
13.04.2016 / 19:36:15
Chyba nie dogonią Legii ale niech walczą