betclic

Mariusz Stępiński: Nigdzie się nie ruszam

Ostatnia aktualizacja: 07/01/16 22:00, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek/Shutterstock

Napastnik Ruchu Chorzów, Mariusz Stępiński przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że w najbliższym czasie nie planuje odchodzić z zespołu "Niebieskich".

- Zimą nie zmieniam barw klubowych takie są fakty. Aż tak daleko nie będę wybiegał w przyszłość i mówił co będzie latem. Wiadomo, że różnie to się dzieje, ale teraz przyjechałem do Chorzowa i na pewno nigdzie się stąd nie wybieram. Chcę spokojnie się przygotować do dalszej części sezonu, bo mam nad czym pracować i co tu dużo mówić, walczę o jak najlepszy wynik z zespołem, oraz kadrą narodową - powiedział 20-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Nie wiem skąd się wzięły te wszystkie plotki transferowe, które się pojawiły w czasie świąt. Nie będę mówił, czy to jest prawda czy nie. Mi jest tutaj dobrze i na razie nigdzie nie chce się stąd ruszać - dodał.

- Długi kontrakt z Ruchem pozwala mi spokojnie pracować i skoncentrować się na robocie, że tak powiem. To było dla mnie bardzo ważne, do tego dążyłem. Chciałem podpisać dłuższy kontrakt i gdzieś się trochę zadomowić. Irytowało mnie to, że co chwilę zmieniałem otoczenie i w wakacje musiałem zaczynać wszystko od nowa. Wtedy moja przyszłość była niepewna, wszystko się wahało, a teraz spędziłem spokojnie święta, bo wiedziałem, że wrócę do Chorzowa - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 511 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +4039
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
07.01.2016 / 22:05:12
Niech zagra jeszcze trochę czasu w Ruchu. Musi się jeszcze rozwinąć. Oby trzymał taką formę jaką ma teraz.

Tabela