betclic

Marković: Arka musi się bać Korony

Ostatnia aktualizacja: 10/09/16 08:45, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Mieliśmy naprawdę ciężki obóz, dobrze pracowaliśmy. To, że nie było meczu nie znaczy, że spoczęliśmy na laurach. Myślę, że to nam nawet pomogło - przyznał ostatnio zawodnik Korony Kielce, Vanja Marković.

W bieżącym sezonie 22-letni piłkarz, który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w VVV-Venlo, rozegrał cztery spotkania, w tym trzy w LOTTO Ekstraklasie. Strzelił w nich jednego gola. Na listę strzelców wpisał się podczas starcia z Puszczą Niepołomice w Pucharze Polski.

- Mecz z Arką na pewno będzie trudny, zresztą jak każdy inny. Ale oni też nas się muszą bać. Jesteśmy silni, po zwycięstwach i w dobrej formie. Ja czekam i jestem przygotowany
- powiedział Vanja Marković, cytowany przez "korona-kielce.pl".

- Miguel Palanca, Jacek Kiełb oraz Dani Abalo dają jakość z przodu. Wcześniej nas było mniej, a teraz i w pierwszym składzie, i na ławce są zawodnicy mogący coś wnieść na boisko
- zaznaczył.

- Mieliśmy naprawdę ciężki obóz, dobrze pracowaliśmy. To, że nie było meczu nie znaczy, że spoczęliśmy na laurach. Myślę, że to nam nawet pomogło, bo mogliśmy spokojnie potrenować - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela