betclic

Marotta: Chelsea nie skusi Allegriego

Ostatnia aktualizacja: 28/01/16 10:53, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Kaesler Media / Shutterstock.com (Max Allegri)

Dyrektor generalny Juventusu Turyn, Giuseppe Marotta jest przekonany, że Massimiliano Allegri pozostanie w przyszłym sezonie na stanowisku trenera "Starej Damy" i nie skusi się na ewentualną ofertę pracy w Chelsea FC.

W ostatnich dniach angielskie media informowały o zainteresowaniu Włochem ze strony włodarzy "The Blues". "The Sun" donosił, że miałby on być głównym kandydatem do objęcia ekipy ze Stamford Bridge.

- Uważam, że trener jest ważnym elementem dobrze funkcjonującego zespołu. Właśnie dlatego klub powinien pomagać mu w osiąganiu wyznaczonych celów - powiedział 58-latek w rozmowie z "Rai Sport".

- Allegri świetnie odnalazł się w Juventusie i zrealizował założenia z poprzedniego sezonu. W bieżących rozgrywkach radzi sobie bardzo dobrze, nawet mimo wielu zmian w drużynie
- dodał.

- To zaszczyt, że o naszym szkoleniowcu mówi się tak dobrze za granicą, jednak nie sądzę, abyśmy mieli powody do obaw. W Europie ciężko znaleźć lepszy klub od Juventusu, nasza historia mówi sama za siebie. Allegri w pełni zaangażował się w wyznawaną przez nas filozofię i zasłużył na uznanie - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
Saruto
Zarejestrowany od: 473 dni
Ilość komentarzy: 789
Oceny: +4339
Kibicuje:
Leicester City FC AC Milan Foggia Lewes
28.01.2016 / 15:16:44
Na pewno Chelsea to jest wyzwanie dla trenera, ale obstawiam, że zostanie dalej w Juve.