betclic

Marquinhos rozważy opuszczenie PSG

Ostatnia aktualizacja: 03/01/16 13:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Obrońca PSG  Marquinhos przyznał w ostatnim wywiadzie, że przeżywa w klubie trudny okres związany z brakiem częstych występów i być może będzie musiał rozważyć dostępne opcje transferowe.

Brazylijczyk gra niewiele, a media donosiły o zainteresowaniu ze strony Chelsea czy Manchesteru United. 21-latek chce walczyć o miejsce w zespole, ale za pół roku może pomyśleć nad zmianą barw.

- Jak każdy ja też chcę być członkiem podstawowego składu, choć oczywiście wszyscy musimy też respektować decyzje trenera - powiedział.

- Będę nadal pracował na to, by znajdować się w pierwszej "jedenastce". Ale prawda jest taka, że robię się coraz starszy, a w pewnym wieku nie możesz pozwolić sobie na wieczne przesiadywanie na ławce - dodał.

- Mamy sześć miesięcy na wygrywanie tytułów. Zobaczymy, co nastąpi potem - zakończył.
Źródło: Four Four Two

Tagi:

Dodaj komentarz
Kapitan
rzepek1
Zarejestrowany od: 1701 dni
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44166
Kibicuje:
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
03.01.2016 / 16:50:09
Marquinhos to świetny gracz, pokazywał to już niejednokrotnie, gdy występował w pierwszym składzie PSG. Chwilowe obniżenie lotów nie prowadzi jeszcze do braku zaufania ze strony władz klubu. Szkoda takiego zawodnika, szkoda zwłaszcza tego, aby marnował się na ławce rezerwowych.

Tabela