Martial bohaterem MU, remis Liverpoolu [video]

manutd.com
Southampton FC przegrał u siebie z Manchesterem United 2:3 (1:1) w niedzielnym spotkaniu szóstej kolejki angielskiej Premier League. Dwa gole dla "Czerwonych Diabłów" strzelił Anthony Martial.

Na St. Mary's Stadium gospodarze szybko objęli prowadzenie za sprawą celnego strzału Graziano Pelle, ale później na trafienie Włocha dwukrotnie odpowiedział skutecznie Francuz Anthony Martial, a trzeciego gola dla przyjezdnych dołożył Hiszpan Juan Mata.

"Święci" w końcówce dzięki Pelle strzelili jeszcze kontaktową bramkę, ale do wyrównania zabrakło już czasu i umiejętności. Podopieczni Ronalda Koemana po trzeciej porażce w sezonie spadli na szesnaste miejsce w tabeli, natomiast "Czerwone Diabły" po czwartej wygranej w bieżących rozgrywkach odzyskali pozycję wicelidera.

W rozgrywanym równolegle drugim spotkaniu tej kolejki Liverpool FC niespodziewanie tylko zremisował na własnym stadionie z Norwich City 1:1. Na Anfield Road prowadzenie gospodarzom dał trzy minuty po przerwie Danny Ings, ale niespełna kwadrans później wyrównał Szkot Russell Martin. "The Reds" po tym spotkaniu spadli na trzynastą pozycję, natomiast "Kanarki" są jedenaste.