betclic

Martial: Nie czuję presji

Ostatnia aktualizacja: 02/09/15 09:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. manutd.com

We wtorek Anthony Martial został nowym piłkarzem Manchesteru United. Nowy nabytek Czerwonych Diabłów po podpisaniu kontraktu nie ukrywał swojej radości z czekających go nowych wyzwań. - Wiem, że czeka mnie dużo ciężkiej pracy, ale jestem na to gotowy - zapewnił 19-latek. 

- Zawsze chciałem grać w Premier League i występy dla jednego z największych klubów na świecie to marzenie każdego młodego piłkarza. Nie mogę się doczekać poznania nowych kolegów w szatni i pracy u boku Louisa van Gaala, który już tyle osiągnął w swojej karierze - mówił uśmiechnięty nastolatek.

- Nie czuję presji. Zdaję sobie sprawę z tego, że będzie mi towarzyszyła, jednak poradzę sobie z nią. Czuję dumę, ponieważ ciężko pracowałem na to, co osiągnąłem. Również moja rodzina jest szczęśliwa - powiedział. 

Martial zdaje sobie sprawę, że przebicie się do pierwszej jedenastki nie będzie łatwe: - Rozmawiałem już z menadżerem i wiem, że czeka mnie dużo ciężkiej pracy. Trudno jest mi opisać swoją grę. Jestem bardzo szybkim piłkarzem i wierzę, że wszystko ułoży się po mojej myśli. Jestem przekonany, że kiedy dostanę swoją szansę gry, dam z siebie wszystko - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela