betclic

"Martial zmienił oblicze Manchesteru United"

Ostatnia aktualizacja: 29/09/15 14:02, Komentarzy: 0

4
0
Fot. kayintveen / Shutterstock.com

Były kapitan Manchesteru United Gary Neville pochwalił Anthony'ego Martiala za wszechstronną grę i wielkie umiejętności, dzięki którym sprawia na boisku różnicę.

19-letni Francuz dołączył do drużyny "Czerwonych Diabłów" podczas ostatniego dnia letniego okienka transferowego. Od tego czasu strzelił cztery gole w pięciu meczach i Neville utrzymuje, że młody piłkarz zmienił oblicze angielskiej drużyny.

- Spodziewałem się, że Manchester United zakontraktował ofensywnego skrzydłowego, ale nie sądziłem, że będzie on typową dziewiątką. Martial to zawodnik, który prowadzi linię ataku i jest jej ważnym punktem, nawet jeśli nie zdobywa goli. Nie oczekiwałem tego - powiedział 40-latek cytowany przez "FourFourTwo".

- Podczas pierwszych trzech tygodni nie mógł zrobić na mnie większego wrażenia. Świetnie się zaaklimatyzował, zdobywa gole i stanowi realne zagrożenie pod bramką rywala. Zmienił oblicze tego zespołu i radzi sobie nawet z rosłymi obrońcami przeciwnika - dodał.

- Jestem tym wszystkim nieco zszokowany. To dopiero początek i Anthony ma przed sobą jeszcze wiele do zrobienia, ale myślę, że możemy być z niego zadowoleni - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela