betclic

Martin Baran: Chciałbym strzelić bramkę w meczu o stawkę

Ostatnia aktualizacja: 19/01/16 19:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Jagiellonia Białystok przegrała w spotkaniu sparingowym z Wigrami Suwałki 1:2 (1:0). Strzelec jedynego gola dla "Jagi", Martin Baran w swoim ostatnim wywiadzie nie krył radości z trafienia.

Michał Probierz wystawiał Słowaka na różnych pozycjach, jednak w meczu z pierwszoligowcem 28-latek wyszedł na środku defensywy. Wydaje się, że to właśnie tam czuje się najlepiej.

- Tam mnie dziś ustawił trener i tam zagrałem, nie powiem, że nie ma różnicy, bo ostatnio grałem głównie na prawej obronie. Można powiedzieć, że wróciłem na stare śmieci - powiedział Martin Baran cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Już nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio strzeliłem bramkę, chyba z Koroną, minęło już naprawdę sporo czasu. Marzy mi się teraz, żeby przenieść to na ligę i znów strzelić w meczu o punkty - dodał.

Sparing "Jagi" z pierwszoligowymi Wigrami rozgrywany był w trudnych warunkach. - Dużo gorzej jest tutaj. Nawierzchnia może nie była dużo lepsza, ale nie było śniegu i przede wszystkim graliśmy na hali. Było też dużo cieplej, ale nie narzekamy gramy w takich warunkach, jakie są, a one są takie same dla obu zespołów - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!