betclic

Martin Bukata: Latal jest świetnym taktykiem

Ostatnia aktualizacja: 07/01/16 20:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Nowy nabytek Piast Gliwice, Martin Bukata, przyznał w ostatnim wywiadzie, że bardzo lubi styl gry, który preferuje trener zespołu Radoslav Latal.

- Dość długo trwała moja przygoda z przejściem do Piasta Gliwice, ale przyznam szczerze, że byłem spokojny o ten transfer. Czasami tak bywa, że zawodnik nie ma wpływu na to co się dzieje dookoła niego, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło i nie chcę już o tym więcej mówić - powiedział Słowak cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Dobrze się znamy z trenerem Latalem. W czasach, kiedy prowadził Koszyce zdobyliśmy razem Puchar Słowacji. Wie jakie są moje umiejętności i myślę, że będę w stanie pomóc drużynie w osiągnięciu jak najwyższego miejsca w lidze. Przez cały czas ten czas, kiedy nie było pewne, gdzie będę grał, pozostawałem w treningu i zarówno ja jak i wszyscy w Gliwicach mogą być spokojni o moją formę - dodał.

- Trener Latal jest świetnym taktykiem. Bardzo lubię sposób gry, jaki preferuje. Jednakże o mistrzostwie Polski nie ma sensu jeszcze mówić. Wiem, że w Gliwicach wszyscy mocno w to wierzą, ale uważam, że jest za wcześnie na takie spekulacje. Wiele jeszcze przed nami - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela