betclic

Martinez: Nie sprzedamy Stonesa

Ostatnia aktualizacja: 28/08/15 15:17, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Alicia Chelini/Shutterstock

Menedżer Evertonu Roberto Martinez uważa, że John Stones jest gotowy do gry przeciwko drużynie Tottenhamu Hotspur. Mecz jego piłkarzy z "Kogutami" odbędzie się w sobotę na White Hart Lane.

- John Stones będzie gotowy do gry przeciwko Spurs. Ostatnie dni były trudne dla nas wszystkich, ale John jest jednym z naszych najbardziej wartościowych zawodników. Będzie odpowiednio przygotowany - powiedział Martinez cytowany przez "Sky Sports".

Stones skierował prośbę do prezesa angielskiego klubu - Billa Kenwrighta o zgodę na transfer do Chelsea, jednak została ona odrzucona.

- Wczoraj prezes był bardzo stanowczy i przedstawił sprawy w jasny sposób. To niezwykle ważne, aby pokazać, że mamy własne ambicje i własne projekty. Nie polegamy wyłącznie na pojawiających się dużych ofertach - dodał trener.

- Wiele klubów stara się zawrzeć jak najlepsze umowy, zabrać pieniądze i pozwolić na sprzedaż swoich zawodników. Nasz prezydent pokazał, że jest niesamowitą osobą i chce dla klubu wszystkiego, co najlepsze. Robi to od wielu lat, a jednak nie otrzymał zaufania, na jakie zasłużył - zaznaczył.

- Każdy z naszych kibiców powinien być dumny z tego, że występuje u nas jeden z najlepszych młodych zawodników. Chcemy zbudować zwycięską drużynę. Niektórym wydaje się, że teraz wszystko jest na sprzedaż, ale dla nas, zarówno w życiu jak i w futbolu, istnieją inne wartości, dużo ważniejsze niż pieniądze - podkreślił.

W nowym sezonie Premier League Everton znajduje się na siódmym miejscu w tabeli. W trzech meczach zgromadził cztery punkty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Milanista001
Zarejestrowany od: 982 dni
Ilość komentarzy: 524
Oceny: +3284
Kibicuje:
AC Milan Włochy Polska
28.08.2015 / 15:59:53
No rzeczywiście im się przyda. :D

Tabela