betclic

Masłowski: Trzeba będzie stworzyć sobie przewagę w środku pola

Ostatnia aktualizacja: 17/11/16 07:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Cracovia jest ruchliwym zespołem, więc w niektórych sytuacjach będziemy musieli nadrabiać naszym ustawieniem oraz walką. Trzeba będzie stworzyć sobie przewagę w środku pola - powiedział przed meczem z Pasami zawodnik Piasta Gliwice, Michał Masłowski.

Niebiesko-czerwoni zajmują 12. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Jak do tej pory Piastunki zgromadziły na swoim koncie siedemnaście punktów. Do liderującej Jagiellonii Białystok tracą w tym momencie trzynaście "oczek".

- Bramka z Bruk-Bet Termalicą cieszy, ale najważniejsze, że wtedy wygraliśmy, choć ten mecz był przeplatany dobrymi i złymi momentami w naszym wykonaniu. Od jakiegoś czasu dobrze się czuję fizycznie i wydaje mi się, że zrobiłem w tym aspekcie duży progres - stwierdził Michał Masłowski, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

- Cracovia jest ruchliwym zespołem, więc w niektórych sytuacjach będziemy musieli nadrabiać naszym ustawieniem oraz walką. Trzeba będzie stworzyć sobie przewagę w środku pola, który moim zdaniem będzie w tym starciu decydujący - zaznaczył.

- Przerwa na reprezentację to przede wszystkim praca nad atrybutami fizycznymi i wytrzymałością. Chyba każdy zespół tak do tego podchodzi, bo jest więcej czasu na regenerację i można ostrzej potrenować. Zajęć z piłkami było dużo mniej, a bardziej skupiliśmy się na innych aspektach - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela