betclic

Massimiliano Allegri: Gramy coraz lepiej

Ostatnia aktualizacja: 28/11/15 15:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kaesler Media/Shutterstock

Trener Juventusu Turyn, Massimiliano Allegri, przyznał, że jest zadowolony z obecnej formy swojego zespołu, który po słabym rozpoczęciu sezonu w końcu zaczął odnosić zwycięstwa.

"Stara Dama" ma za sobą serię pięciu spotkań bez porażki. W środę pokonała Manchester City 1:0 w meczu piątej kolejki Ligi Mistrzów, dzięki czemu wywalczyła sobie awans do fazy pucharowej turnieju.

- W tej chwili możemy pochwalić się trzema ligowymi zwycięstwami z rzędu i udziałem w następnej rundzie Ligi Mistrzów. Osiągnęliśmy już dwa cele, które postawiliśmy sobie przed sezonem - powiedział Allegri cytowany przez "FourFourTwo".

- Chcieliśmy zdobyć Superpuchar Włoch i awansować do fazy pucharowej LM. Będziemy w znakomitym położeniu, jeśli uda nam się zająć pierwsze miejsce w grupie D, ale na to musimy jeszcze trochę poczekać - dodał.

- Naszym problemem nie jest brak motywacji podczas występów w Serie A. Mamy za sobą pewne trudności, ale teraz gramy znacznie lepiej. Jesteśmy bardziej skoncentrowani i cieszymy się z postępów - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela