betclic

Masters: Wierzę, że nie zawiodę ich wszystkich

Ostatnia aktualizacja: 20/10/15 14:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. christophemallet, wikicommons

Sam Masters w najbliższą sobotę w Melbourne zadebiutuje w zawodach o Indywidualne Mistrzostwo Świata w jeździe na żużlu.

Grand Prix Australii będzie dla młodego zawodnika Edinburgh Monarchs najważniejszym turniejem w karierze. Przystąpi do niego z "dziką kartą" otrzymaną od organizatorów turnieju zamykającego zmagania najlepszych na świecie w 2015 roku.

- Miałem dużo wiadomości i telefonów od przyjaciół. Wielu nie słyszałem od bardzo długiego czasu, co jest niesamowite - przyznał Masters dla oficjalnej strony Speedway Grand Prix.

- To będzie świetne ścigać się ze wszystkimi akurat w Melbourne. Mam nadzieję, że będę mieć dobre wsparcie. Wierzę, że nie zawiodę ich wszystkich - kontynuował 24-letni żużlowiec z Antypodów, któremu marzy się podium z samych rodaków.

- Wyobraźcie sobie czterech Australijczyków w finale! To byłoby wspaniałe. Realistycznie patrząc jednak na to prawdopodobnie tak się nie stanie, ale zrobimy wszystko, aby tego dokonać. Jeśli udałoby się, byłby to niesamowity bonus dla speedwaya w Australii - podsumował Sam Masters.

Zawody odbędą się na mogącym pomieścić 57 tysięcy widzów Etihad Stadium w Melbourne. Tytuł mistrzowski podczas przedostatnich zawodów sezonu w Toruniu zapewnił sobie Tai Woffinden.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!