betclic

Mata: Byliśmy bliżej zwycięstwa niż City

Ostatnia aktualizacja: 26/10/15 22:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. André Zahn, wikicommons

W niedzielę Manchester United zremisował bezbramkowo z Manchesterem City w dziesiątej kolejce Barclays Premier League. Pomocnik "Czerwonych Diabłów", Juan Mata przyznał, że jego zespół zaprezentował się lepiej i niewiele zabrakło, aby wywalczył komplet punktów.

- Oczywiście, każdy z nas spodziewał się czegoś więcej, zarówno jeśli chodzi o grę, jak i o wynik. Uważam jednak, że to my byliśmy bliżsi odniesienia zwycięstwa - podkreślił 27-letni Hiszpan cytowany przez "Mirror".

- Graliśmy lepiej zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy naciskaliśmy rywala. Po końcowym gwizdku każdej drużynie przypadł jeden punkt i wszyscy pozostajemy na czołowych miejscach w tabeli - kontynuował reprezentant Hiszpanii.

- Mecz był intensywny i niełatwo było znaleźć choć trochę wolnego miejsca. Jak zawsze staraliśmy się grać do końca i otrzymaliśmy ogromne wsparcie od naszych kibiców. Nie osiągnęliśmy celu, ale jak zwykło się mówić: jeśli nie możesz wygrać, przynajmniej nie przegraj - podsumował były zawodnik Chelsea.

Ekipa z Old Trafford wygrała do tej pory sześć ligowych spotkań i zdobyła 20 punktów. Do liderujących "The Citizens" traci dwa "oczka".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!