betclic

Mata: Gra na Stamford Bridge jest wyjątkowa

Ostatnia aktualizacja: 08/02/16 19:09, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Vlad1988/Shutterstock

Manchester United zremisował w niedzielę z Chelsea FC 1:1 w 25. kolejce Premier League. Pomocnik "Czerwonych Diabłów", Juan Mata przyznał, że był wzruszony ciepłym przyjęciem ze strony kibiców stołecznej drużyny.

- Gra na Stamford Bridge zawsze jest dla mnie czymś wyjątkowym. W takie dni moje uczucia są nieco inne, ale wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego koncentruję się wyłącznie na odniesieniu zwycięstwa - napisał Hiszpan na swoim blogu.

- Muszę przyznać, że jestem wdzięczny kibicom Chelsea za ciepłe przyjęcie oraz oklaski, którymi zostałem nagrodzony podczas zejścia z boiska. Takie chwile pozostają w pamięci na zawsze - dodał.

- Wyszliśmy na boisko, aby walczyć o zwycięstwo i zaprezentować dobrą piłkę. Niestety, w samej końcówce wypuściliśmy z rąk dwa punkty. Nasze występy są jednak coraz lepsze i jestem pewien, że w najbliższych tygodniach rozpoczniemy dobrą serię - podsumował.

Podopieczni Louisa van Gaala zajmują aktualnie piątą pozycję w ligowej tabeli. W następnej kolejce ich rywalem będzie Sunderland AFC.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Roman Abramowicz
Zarejestrowany od: 994 dni
Ilość komentarzy: 926
Oceny: +7610
Kibicuje:
Chelsea Londyn Polska Rosja
09.02.2016 / 13:48:52
Chciałbym, żeby Mata wrócił do Chelsea.

Tabela