betclic

Mata: Poza futbolem najbardziej kocham tenis

Ostatnia aktualizacja: 18/11/15 16:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Juan Mata to jeden z tych zawodników Manchesteru United, którzy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Pomocnik wyznał ostatnio, że oprócz piłki nożnej uwielbia także grę w tenisa.

- Poza futbolem najbardziej kocham tenis. Jako młody chłopak często grałem ze swoim wujkiem, który wtedy był naprawdę dobry - wspominał Hiszpan. - Rozgrywaliśmy mecze raz lub dwa razy w tygodniu. Za każdym razem sprawiało mi to ogromną przyjemność, ponieważ to były dla mnie dobre lekcje. Nie gram wybitnie, lecz jestem na tyle solidny, by się tym cieszyć - dodał.

- Gra nie jest taka prosta, ale udaje mi się przebić piłkę na drugą stronę siatki. Teraz nie gram tak często, jakbym chciał. Lubię tę dyscyplinę, dlatego staram się wychodzić na kort tak często, jak to tylko możliwe. Między sportami drużynowymi i indywidualnymi jest duża różnica. W takich dyscyplinach, jak golf czy tenis, musisz być dobry. Wtedy odnosisz sukcesy - stwierdził zawodnik Czerwonych Diabłów.

Mata zaznaczył również, że miał przyjemność poznać Rafaela Nadala. - Kiedy go poznałem, przekonałem się, że prywatnie jest bardzo spokojny i cichy. To wielki fan futbolu. Kiedy grałem jeszcze w Chelsea, raz zjawił się w naszej szatni. Podobnie był w reprezentacji Hiszpanii. Miło jest widzieć, że ktoś, kto odniósł tyle sukcesów, nadal twardo stąpa po ziemi. Właśnie dlatego jest taki wyjątkowy - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela