betclic

Mata: Wciąż walczymy o tytuł

Ostatnia aktualizacja: 03/03/16 20:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

W środowy wieczór na piątej lokacie w tabeli umocnił się Manchester United. "Czerwone Diabły" po golu Hiszpana Juana Maty pokonały u siebie Watford FC 1:0. - To był dla mnie idealny dzień. Odnieśliśmy zwycięstwo po bramce, którą zdobyłem, do tego dochodzą trzy niezwykle ważne punkty oraz opaska kapitańska. Jestem bardzo zadowolony - stwierdził Hiszpan po ostatnim gwizdku sędziego.

Mata w kilku słowach ocenił również starcie z Watford. - To nie było najpiękniejsze spotkanie w naszym wykonaniu w tym sezonie, ale potrzebowaliśmy tych punktów. Ważne jest również to, że nasi rywale je pogubili. To dla nas wielka wygrana - wyznał podopieczny Louisa van Gaala.

- Czułem się dumny, mogąc założyć opaskę kapitana. Nadal pozostajemy w wyścigu o tytuł i nie zamierzamy się poddawać. Teraz jesteśmy bliżej czołówki, więc postaramy się wygrać w niedzielę - zapewnił zawodnik - Rozgrywki w Premier League nie należą do łatwych i bardzo często nic nie jest rozstrzygnięte aż do ostatniej kolejki. Na pewno będziemy walczyć do samego końca - podsumował Mata.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Chris2903
Zarejestrowany od: 572 dni
Ilość komentarzy: 235
Oceny: +1272
Kibicuje:
Manchester United
03.03.2016 / 23:33:40
MU wciaz wierze ! Mata jak zawsze swietne ambitne podejście do wszystkiego... :)

Tabela