betclic

Matej Żagar: Dobre wyniki wreszcie przyjdą

Ostatnia aktualizacja: 30/09/16 07:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Matej Żagar po kilku słabych występach w turniejach Grand Prix wreszcie pokazał się z dobrej strony w Sztokholmie.

Czwarte miejsce w finale nie do końca zadowoliło Słoweńca, ale spory dorobek uzyskany wcześniej na sztucznym torze obiektu Friends Arena daje mu nadzieję na utrzymanie w cyklu.

Jeden z liderów Stali Gorzów i Belle Vue Aces Manchester przed turniejami w Toruniu i Melbourne zajmuje jedenaste miejsce w klasyfikacji generalnej ze stratą dziesięciu punktów do ósmego w rankingu Antonio Lindbaecka.

- Wiadomo, że lepiej jest wywalczyć piętnaście punktów niż trzy, tak jak to miało miejsce ostatnio. Pokazałem, że jestem w stanie wygrywać turnieje Grand Prix. Wszystko, czego aktualnie potrzebuję, to dobry sprzęt i zgrany team - podkreślił Żagar w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

- Przed zawodami w Sztokholmie gorzej po prostu już być nie mogło. Zmagałem się z problemami technicznymi, nie posiadając odpowiednich silników. W sobotę było znacznie lepiej i zaprezentowałem się nieźle - kontynuował żużlowiec z Bałkanów.

- Wiem, że dobre wyniki wreszcie przyjdą. Jestem w pełni zmotywowany i skoncentrowany. Nie poddałem się, chociaż nie miałem najlepszego sezonu
- podsumował Żagar.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!