betclic

Mateusz Cetnarski: Na obozie mieliśmy dobre warunki

Ostatnia aktualizacja: 05/02/16 11:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

We wtorek Cracovia wróciła z drugiego obozu przygotowawczego. Pomocnik "Pasów", Mateusz Cetnarski przyznał, że jest zadowolony ze zgrupowania, a po przylocie do Polski jego zespół musiał odbyć trening wprowadzający.

- Na obozie mieliśmy bardzo dobre warunki, boiska były świetnie przygotowane, a to było dla nas najważniejsze. Na treningach pracowaliśmy po trochu nad wszystkim. Było dużo gier i zajęć z piłką, między innymi ćwiczenia nad elementami technicznymi - powiedział 27-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Po powrocie do Krakowa musieliśmy się tak naprawdę trochę rozgrzać, bo dopiero wczoraj wieczorem wróciliśmy z Hiszpanii. Dzisiaj mieliśmy trening wprowadzający, mający na celu oswojenie się z klimatem i tutejszymi warunkami, na zgrupowaniu cały czas było bowiem około 20 stopni. Odbyliśmy dziś po południu trening na boisku przykrytym balonem. Znalazł się czas zarówno na ćwiczenie siły, jak i elementy piłkarskie, graliśmy w siatkonogę - dodał Cetnarski po środowych zajęciach.

Cracovia zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Podopieczni Jacka Zielińskiego mają na swoim koncie 36 punktów, a do prowadzącego Piasta Gliwice tracą dziewięć "oczek". W następnej ligowej kolejce "Pasy" zmierzą się przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze. Pojedynek pomiędzy tymi zespołami zostanie rozegrany 13 lutego o godz. 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela